Blog Yayınlarımız Haberler / İncelemeler / Eğitimler

Squad Ekip Düzeni

0 Yorumlar
206
05 Mar 2017

Peki Squad takımımız nasıl olmalı; neler yapmalıyız, görev tanımları, yetkinlikler, bilgisayar özeliklerine varıncaya kadar bir çok konu incelenerek Squad ekibi oluşturacağız. Yani takımımız tam anlamıyla profesyonel anlamda oyuna hakim olmasını hedeflemekteyiz.

Peki nereden başlamalıyız ..?

Arkadaşlar ilk olarak bilgisayar özelliklerinizi öncelikle öğrenmek istiyorum, Bazı haritalarda sizlerde FPS bilgisi alacağım. Oyundaki görüntü ayarlarınıza kadar incelemek istiyorum. Peki bunları öğrenerek neyi amaçlamaktayım. Size kısaca bahsedeyim, belkide şuan sizin bilgisayar üzerinde yaptığınız ayarlar oyununuzu gereksiz yere kasmakla beraber oyundan zevk almanızı engellemekte de olabilir. Bazı oyunlarda Squad da olduğu gibi yüksek grafikler dezavantaj oluşturmaktadır. Peki nasıl diye soruyorsunuzdur..! Şöyle ki örnek verecek olursam en basitinden, yüksek grafikli bir oyunda siz otların arasında saklanıyorsunuz, ancak düşük grafikli bir kullanıcının ekranında o otlar görünmüyor, ve siz o kişini önünde açık bir zeminde uzanıyor gibi görünüyorsunuz, yani buda sizin böylelikle vurularak ölme ihtimalinizi arttırıyor. Peki düşük grafik avantaj mı ? yerine göre demek daha doğru olacaktır. Çünkü yüksek grafikli oyunlarda ise görüş açısı çok yüksektir, yani uzaktaki hedefler size göre daha net görürler. Peki ne yapmalıyız... Bunu takım oluştururken belirleyeceğiz, yani  grafik kartı iyi olan kişiler uzak menzilli silahları kullanacak, grafik kartı düşük kişiler ise yakın muharebe silahı kullanacak. Bunları ilerleyen zamanlarda yetkinliklere göre belirleyeceğiz. 

Sizlere toplu mail atarak bilgisayar bilgilerinizi isteyeceğim. Maile dönüş yapmanızı rica eder, iyi eğlenceler dilerim.

Selam ve dua ile

0.0
Son Düzenleme: Pazartesi 06 Mart 2017 13:22
İlgili Makaleler: Squad 06.04.2017 Alpha 9.2 Güncelleme notları Squad sunucular görünmüyor..! Squad Şubat 2017 Araçlar Güncellemesi Squad Şubat 2017 Alpha 8.9 Yama Araçlar Güncellemesi Squad Rehberi | Kullanım Kılavuzu
otmturks squad team takım squad team squad takım squad ekibi

Henüz yorum yapılmadı...

Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Lütfen üst kısımda bulunan Kayıt Ol alanına giderek kaydınızı tamamlayınız.